• Členovia rady školy v školskom roku 2020/2021:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:

        1. Andrea Gajdošová, Mgr. - predsedníčka rady školy

        2. Hana Urminská, Mgr.

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

        3. Daniela Krošláková

        c. zvolení zástupcovia rodičov:

        4. Mgr. Martina Hostačná Szabová

        5. Renáta Lukáčová

        6. JUDr. Ingrid Kišacová, PhD.

        d. zvolený zástupca žiakov:

        7. Matúš Hlocký

        e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa - Nitrianskeho samosprávneho kraja:

        8. Janka Krahulíková, Mgr.

        9. Peter Baláž, Ing.

        10. Juraj Soboňa, Ing.

        11. Michal Čelechovský, Ing.

         

        Členovia rady školy v školskom roku 2019/2020:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:  

                              

        1. Katarína Bakičová, Mgr. - predsedníčka rady školy

        2. Marián Pavlík, Mgr.

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

        3. Miroslava Bratráneková

        c. zvolení zástupcovia rodičov:

         4. Adriána Šűdiová, Mgr.

         5. Renáta Lukáčová

         6. Richterová Eva, Ing.                        

        d. zvolený zástupca žiakov:

         7. Rzepecká Lucia, Hlocký Matúš (od 23.05.2020) 

        e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa -  Nitrianskeho samosprávneho kraja:           

        8. Janka Krahulíková, Mgr.

        9. Peter Baláž, Ing.

        10. Juraj Soboňa, Ing.

        11. Michal Čelechovský, Ing. 

         

        Členovia rady školy v školskom roku 2018/2019:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:  

                              

        1. Katarína Bakičová, Mgr. - predsedníčka rady školy

        2. Marián Pavlík, Mgr.

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

        3. Miroslava Bratráneková

        c. zvolení zástupcovia rodičov:

         4. Adriána Šűdiová, Mgr.

         5. Renáta Lukáčová

         6. Richterová Eva, Ing.                        

        d. zvolený zástupca žiakov:

         7. Rzepecká Lucia 

        e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa -  Nitrianskeho samosprávneho kraja:           

        8. Janka Krahulíková, Mgr.

        9. Peter Baláž, Ing.

        10. Juraj Soboňa, Ing.

        11. Michal Čelechovský, Ing. 

         

         

        Členovia rady školy v školskom roku 2017/2018:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:                        

               1. Mgr. Katarína Bakičová

               2. Mgr. Marián Pavlík

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

               1. Miroslava Bratráneková  

        c. zvolení zástupcovia rodičov:

              1. Ing. Štefan Bencko

               2. Renáta Lukáčová

               3. PaedDr.  Monika Barátová                        

         d. zvolený zástupca žiakov:

               1. Mária Smatanová

         e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa -  Nitrianskeho samosprávneho kraja:           

               1. Ing. Peter Baláž

               2. PaedDr. Pavol Goga

               3. Ing. Juraj Soboňa

               4. Ing. Michal Čelechovský

         

        Členovia rady školy v školskom roku 2016/2017:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:                        

               1. Mgr. Katarína Bakičová

               2. Mgr. Marián Pavlík

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

               1. Miroslava Bratráneková  

         c. zvolení zástupcovia rodičov:

              1. Ing. Štefan Bencko

               2. Renáta Lukáčová

               3. PaedDr.  Monika Barátová                        

        d. zvolený zástupca žiakov:

               1. Natália Oravcová

         e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa -  Nitrianskeho samosprávneho kraja:           

               1. Ing. Peter Baláž

               2. PaedDr. Pavol Goga

               3. Ing. Juraj Soboňa

               4. Ing. Karol Zaťko

         

        Členovia rady školy v školskom roku 2015/2016:

        a. zvolení zástupcovia pedagogických zamestnancov:                        

               1. Mgr. Katarína Bakičová

               2. Mgr. Marián Pavlík

        b. zvolený zástupca nepedagogických zamestnancov:

               1. Miroslava Bratráneková  

        c. zvolení zástupcovia rodičov:

              1. Ing. Štefan Bencko

               2. Renáta Lukáčová

               3. PaedDr.  Monika Barátová                        

         d. zvolený zástupca žiakov:

               1. Natália Oravcová

         e. delegovaní zástupcovia zriaďovateľa -  Nitrianskeho samosprávneho kraja:           

               1. Ing. Peter Baláž

               2. PaedDr. Pavol Goga

               3. Ing. Juraj Soboňa

               4. Ing. Karol Zaťko

         

        Kontakt na členov Rady školy pri Gymnáziu, Ul. 17. novembra 1180, Topoľčany:

         tel. číslo:     038/ 53 247 47  

         e - mail:       sekretariat@gymnaziumtopolcany.sk

         

    • Kontakty

      • Gymnázium , Ul. 17. novembra 1180, Topoľčany
      • Ul. 17. novembra 1180/16, 955 01 Topoľčany
      • 038/ 53 24747
      • 038/ 53 26447, 0911 195 626
      • Po - Pia 8.00 - 14.00 V čase letných prázdnin sú úradné hodiny pre verejnosť vymedzené od 8.00 do 12.00 hod. V období od 19. 07. 2021 do 23. 07. 2021 bude škola zavretá.
      • Pre kontakt so zamestnancami uveďte na vrátnici meno zamestnanca. Súkromné mobilné telefónne čísla neposkytujeme.
      • +421 38 53 24747, +421 911 195 626
      • sekretariat@gymnaziumtopolcany.sk
      • Webová stránka https://gymtop.edupage.org/ sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy ohľadne prístupnosti webových stránok – novely č. 570/2009 zákona č. 275/2006 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy a platného výnosu.