•  

        Krúžková činnosť v školskom roku 2020/2021 

        Deň

        Por.č.

        Názov krúžku

        Vedúci krúžku

        Čas

         

        Miesto

         

        PO

        1.

        Umelecký krúžok

        Mgr. Z. Martišková

        14.30 - 16.30

        IV. D

        2.

        Publicistický krúžok

        Mgr. M. Marková

        14.30 - 16.30

        Miestnosť redakcie

        3.

        Začíname s francúzštinou

        (I. OG-IV.OG)

        Mgr. Ing. J. Jankechová

        13.40 – 15.10

        OU CUJ I

        4.

        Futbalový

        Mgr. M. Pavlík

        14.30 - 16.30

        Školský dvor

        5.

        Nohejbalový

        PaedDr. P. Mada

        14.30 - 16.30

        Veľká telocvičňa

        UT

        6.

        Chemický krúžok

        Mgr. K. Dřízhalová

        14.30 - 16.30

        OU CHE

        7.

        Volejbalový krúžok

        Mgr. K. Bakičová

        14.30 - 16.30

        Veľká telocvičňa

        8.

        Stolnotenisový krúžok

        Mgr. V. Peterka

        14.30 - 16.30

        Malá telocvičňa

        ST

        9.

        Ruský jazyk pre začiatočníkov

        Mgr. M. Pavlíková

        14.30 – 16.00

        IV. OG

        10.

        KIN-BALL

        Mgr. I. Rybanský

        14.45 - 16.45

        Veľká telocvičňa

        ŠT

        11.

        Literárno-jazykový krúžok

        Mgr. Z. Bujnová

        14.30 – 16.00

        VI. OG

        12.

        Basketbalový

        Mgr. M. Pavlíková

        14.30 - 16.30

        Veľká telocvičňa

        PI

        13.

        Bridž

        Mgr. I. Trepáč

        14.30 - 16.30

        OU FYZ

         

         

        Doplnkové vzdelávanie v školskom roku 2020/2021

         

        Názov vzdelávania

        Vyučujúci

        Čas

         

        Miesto

         

        PO

        Matematický krúžok pre 1. ročník

        Mgr. M. Zelenková

        14.30 - 15.15

        III.D

        UT

        Matematický krúžok pre 1. ročník

        Mgr. M. Zelenková

        14.30 – 15.15

        I.A

        Krúžok šikovných rúk pre I. OG

        Mgr. D. Poláková

        13.20 - 14.05

        I. OG

        Digitalizácia materiálov pre web stránku

        (3. a 4. ročník, VII. a VIII. OG)

        Mgr. N. Žikavský

        14.30 - 15.15

        OU INF

        ST

        Matematický krúžok pre I. OG

        Mgr. M. Zelenková

        13.20 - 14.05

        I.OG

        ŠT

        Krúžok šikovných rúk pre I. OG

        Mgr. D. Poláková

        13.20 - 14.05

        I. OG

        Matematický krúžok pre 1. ročník

        Mgr. M. Zelenková

        14.30 - 15.15

        III.D

        Word + Excel, digitalizácia materiálov

        (1. a 2. ročník, V. a VI. OG)

        Mgr. N. Žikavský

        14.30 - 15.15

        OU INF

         

         

        Posledná úprava 09. 09. 2020

         

  • Fotogaléria

    • Vianočná burza, 20. december 2019
    • Adventný veniec, 19. december 2019
    • Biblia na cestách, 13. december 2019
    • Maratón písania listov, 13. december 2019
    • Svätý Mikuláš, 6. december 2019
    • Výstava k Nežnej revolúcii, 6. december 2019
    • Retro deň, 19. november 2019
    • Žiacke vedecké sympózium, 27. november 2019
    • DOD, 27. november 2019
    • Imatrikulácia, 13. november 2019
    • Exkurzia Carnuntum
    • EURÓPSKY DEŇ ŠPORTU 2019
  • Staňte sa naším fanúšikom