• Oznam - zmena e-mailovej adresy

          • Gymnázium, Ul. 17. novembra 1180, Topoľčany oznamuje zmenu e-mailovej adresy. E-mailovú poštu zasielajte, prosím, na sekretariat@gymnaziumtopolcany.sk

            Od 10. 11. 2017 nepoužívajte, prosím, pôvodnú adresu.

            Ďakujeme.

            Mgr. Viera Dzurejová, riaditeľka školy

          • Odborná exkurzia z geografie

          • Dňa 28. septembra 2017 sa 42 žiakov štvorročného a osemročného gymnázia zúčastnilo odbornej geografickej exkurzie do jaskyne Driny a Smolenického zámku. Exkurziu odborne aj organizačne zabezpečoval RNDr. Milan Krajčík.

            Odborná exkurzia z geografie - Obrázok 1 Odborná exkurzia z geografie - Obrázok 2
            jaskyňa Driny Smolenický zámok

             

          • Začiatok školského roka 2017/2018

          • Riaditeľstvo školy oznamuje žiakom, že začiatok školského roka 2017-18 bude pondelok 04.09.2017 o 08.00 h. Žiaci sa stretnú v triedach s triednymi učiteľmi.  

            Otvorenie školského roka bude trvať približne  do 10.30 – 11.00 h.

            Zoznamy žiakov 1. ročníka a I.OG triedy  budú zverejnené vo vestibule školy.

            Vyučovanie podľa riadneho rozvrhu  hodín začne utorok 05.09.2017.

            Ešte príjemných pár  prázdninových dní  všetkým.

             

            Topoľčany  30.08.2017                                                          Mgr. Viera Dzurejová,  riaditeľka školy

          • Hodiny pre verejnosť

          • H o d i n y   p r e   v e r e j n o s ť  v čase od  01.07.2017  do 31.08.2017 od 06.30h.  – 13.30 h.

            Potvrdzovanie žiackych preukážok  na vlakové a autobusové spojenia od  21.08.2017 v čase hodín pre verejnosť.

            Mgr. Viera Dzurejová, riaditeľka školy

          • Informačné popoludnie

          • Informačné popoludnie bude podľa plánu pondelok 05.06.2017 od  14.45 h. do 16.15 h. Vyučujúci podľa rozpisu vo vestibule.

          • Oznam pre uchádzačov o štúdium v školskom roku 2017/2018

          • Vedenie školy oznamuje uchádzačom o štúdium, že pondelok 22. 05. 2017 budú telefonicky oslovení uchádzači pod čiarou - pretože 19. 05. 2017 do 15.00 hod. sa nezapísal potrebný počet žiakov.

            Mgr. Viera Dzurejová - riaditeľka školy

            19. 05. 2017

          • Náhradný program počas ÚFIČ MS 2017 - 24. 05. 2017

          •  

            Trieda

            Aktivita

            Miesto

            Čas

            Pedagogický dozor

            I.OG

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. Z. Martišková

            II.OG

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. E. Kúdelová

            III. OG

            Branná výchova – prednáška

            zborovňa školy

            8.30 – 10.00 hod.

            RNDr. M. Krajčík

            IV.OG

            Branná výchova – prednáška

            zborovňa školy

            8.30 – 10.00 hod

            Mgr. I. Trepáč

             

             

             

             

             

            V. OG

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            8.00 – 9.30 hod

            Mgr. Ing. J. Jankechová

            I.A

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            8.00 – 9.30 hod

            Mgr. B. Margová

            I.B

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            9.00 – 10.30

            Mgr. M. Pavlíková

            I.C

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            10.00 – 11.30

            PhDr. D. Wiedermannová

            I.D

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            11.00 – 12.30

            Mgr. E. Voigtová, Mgr. H. Kopecká

             

             

             

             

             

            VI. OG

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. K. Svoradová

            II.A

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. N. Kleinová, Ing. I. Valachová

            II.B

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. A. Deviatková, PaedDr. P. Mada

            II.C

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. Ľ. Matejovičová, Mgr. Z. Vilinová

            II.D

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. P. Rybanský, Mgr. R. Krošlák

             

             

             

             

             

            VII. OG

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. L. Slivková

            III.A

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. H. Činčurová

            III.B

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. M. Kišac, RNDr. A. Szabová

            III.C

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            PaedDr. J. Geršiová, RNDr. J. Trepáčová

            III.D

            Peru –štyri strany sveta

            Spoločenský dom Topoľčany

            9.45 – 11.30 hod.

            Mgr. A. Gajdošová

             

            VI.OG, II.A –II.D  41 žiakov - plavecký kurz – termálne kúpalisko Margita - Ilona, Levice

          • Náhradný program počas ÚFIČ MS 2017 - 23. 05. 2017

          •  

             

            Trieda

            Aktivita

            Miesto

            Čas

            Pedagogický dozor

             

             

             

             

             

            I.OG

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I. OG

            7.50 – 11.25 hod.

            viď upravený rozvrh

            II.OG

            vyučovanie - upravený rozvrh

            II. OG

            7.50 – 11.25 hod.

             

            III. OG

            účelové cvičenie 

             

            8.00 -11.45 hod.

            PaedDr. P. Mada

            IV.OG

            účelové cvičenie 

             

            8.00 -11.45 hod.

            Mgr. M. Pavlíková

             

             

             

             

             

            V. OG

            Poznaj svoje mesto – exkurzia na Kalváriu

             

            8.00 -10.30 hod

            Mgr. L. Slivková

            I.A

            Poznaj svoje mesto – exkurzia na Kalváriu

             

            8.00 -10.30 hod

            Mgr. A Gajdošová

            I.B

            Poznaj svoje mesto – exkurzia na Kalváriu

             

            8.00 -10.30 hod

            RNDr. J. Trepáčová

            I.C

            Poznaj svoje mesto – exkurzia na Kalváriu

             

            8.00 -10.30 hod

            PhDr. D. Wiedermannová

            I.D

            Poznaj svoje mesto – exkurzia na Kalváriu

             

            8.00 -10.30 hod

            Mgr. E. Voigtová

             

             

             

             

             

            VI. OG

            vyučovanie - upravený rozvrh

            IV. B,C

            7.50 – 11.25 hod.

            viď upravený rozvrh

            II.A

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.A

            7.50 – 11.25 hod.

             

            II.B

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.B

            7.50 – 11.25 hod.

             

            II.C

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.C

            7.50 – 11.25 hod.

             

            II.D

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.D

            7.50 – 11.25 hod.

             

             

             

             

             

             

            VII. OG

            návšteva Židovského cintorína

            Židovský cintorín Topoľčany

            8.00 – 10.00 hod.

            Mgr. H. Činčurová, Mgr. M. Kišac

            III.A

            návšteva Židovského cintorína

            Židovský cintorín Topoľčany

            8.00 – 10.00 hod.

            Mgr. H. Činčurová

            III.B

            návšteva Židovského cintorína

            Židovský cintorín Topoľčany

            9.00 – 11.00 hod.

            Mgr. N. Kleinová

            III.C

            návšteva Židovského cintorína

            Židovský cintorín Topoľčany

            10.00 – 12.00 hod.

            Mgr. H. Činčurová

            III.D

            návšteva Židovského cintorína

            Židovský cintorín Topoľčany

            11.00 – 13.00 hod.

            Mgr. N. Kleinová

             

            VI.OG, II.A –II.D  41 žiakov - plavecký kurz – termálne kúpalisko Margita Ilona, Levice

            Upraveny_rozvrh_23._05._2017.rtf

          • Náhradný program počas ÚFIČ MS 2017 - 22. 05. 2017

          •  

            Trieda

            Aktivita

            Miesto

            Čas

            Pedagogický dozor

             

             

             

             

             

            I.OG

            Ukážka výcviku policajných psov

            školský dvor

            9.30 – 10.30 hod.

            Mgr. Z. Martišková

            II.OG

            Ukážka výcviku policajných psov

            školský dvor

            9.30 – 10.30 hod.

            Mgr. Z. Martišková

            III. OG

            Ukážka výcviku policajných psov

            školský dvor

            9.30 – 10.30 hod.

            Mgr. K. Svoradová

            IV.OG

            Ukážka výcviku policajných psov

            školský dvor

            9.30 – 10.30 hod.

            Mgr. K. Svoradová

             

             

             

             

             

            V. OG

            vyučovanie - upravený rozvrh

            IV. B,C

            7.50 – 11.25 hod.

            viď upravený rozvrh

            I.A

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.A

            7.50 – 11.25 hod.

             

            I.B

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.B

            7.50 – 11.25 hod.

             

            I.C

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.C

            7.50 – 11.25 hod.

             

            I.D

            vyučovanie - upravený rozvrh

            I.D

            7.50 – 11.25 hod.

             

             

             

             

             

             

            VI. OG

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            8.00 – 9.30 hod

            Mgr. N. Kleinová

            II.A

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            8.00 – 9.30 hod

            Mgr. N. Kleinová

            II.B

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            9.00 – 10.30 hod.

            Mgr. A Gajdošová

            II.C

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            10.00 – 11.30 hod.

            Mgr. N. Kleinová

            II.D

            výstava - Premeny mesta Topoľčany

            Tribečské múzeum Topoľčany

            11.00 – 12.30 hod.

            Mgr. A Gajdošová

             

             

             

             

             

            VII. OG

            Občan a verejná správa -  prednáška s pracovníčkou OU Topoľčany

            Okresná knižnica Topoľčany

            8.00 – 10.00 hod.

            PaedDr. P. Mada

            III.A

            RÚVZ Topoľčany RNDr. M. Janíková – dotazník o zdraví + Jeden svet na školách  

            podkrovie OU DEJ

            8.00 – 10.00 hod.

            PaedDr. Ľ. Bebjaková

            III.B

            RÚVZ Topoľčany RNDr. M. Janíková – dotazník o zdraví + Jeden svet na školách  

            podkrovie OU SJL

            8.00 – 10.00 hod.

            PaedDr. Ľ. Bebjaková

            III.C

            Občan a verejná správa -  prednáška s pracovníčkou OU Topoľčany

            Okresná knižnica Topoľčany

            8.00 – 10.00 hod.

            RNDr. J. Trepáčová

            III.D

            Občan a verejná správa -  prednáška s pracovníčkou OU Topoľčany

            Okresná knižnica Topoľčany

            8.00 – 10.00 hod.

            PaedDr. P. Mada

             

            VI.OG, II.A –II.D  41 žiakov - plavecký kurz – termálne kúpalisko Margita Ilona, Levice

            Upraveny_rozvrh_22._05._2017.rtf

             

          • Zápis do 1.ročníka na školský rok 2017/2018 - oznam

          • Oznamujem rodičom žiakov a žiakom, ktorí boli prijatí do 1. ročníka , že zápis bude takto:

            17.05.2017 - streda - 8- ročné gymnázium;

            19.05.2017 – piatok - 4- ročné gymnázium.

            Prosím rodičov, aby si do týchto dátumov vyzdvihli na pošte rozhodnutia o prijatí a priniesli ich na zápis spoločne so zápisným lístkom.

            Rozhodnutia pre prijatých uchádzačov do 8- ročného gymnázia boli odosielané štvrtok 11.05.2017.

            Rozhodnutia pre prijatých uchádzačov do 4-ročného gymnázia sú odosielané dnes piatok 12.05.2017.

            Po zápise budeme postupovať posunom čiary podľa počtu zapísaných uchádzačov

             

            V Topoľčanoch dňa 12.05.2017

            Mgr. Viera Dzurejová, riaditeľka školy

          • Výsledky prijímacích skúšok - 4-ročné gymnázium

          • Výsledková listina do 1. ročníka 4-ročného gymnázia pre školský rok 2017/2018 (pdf)

            Zápis prijatých uchádzačov na štúdium do 4-ročného gymnázia sa uskutočni dňa 19. mája 2017 od 7.30 hod. do 15.00 hod. v miestnosti - riaditeľňa - č. dv. 109 - prízemie. Zákonný zástupca prinesie na zápis zápisný lístok vydaný základnou školou, rozhodnutie o prijatí a občiansky preukaz.

            V Topoľčanoch 12. mája 2017

          • Výsledky prijímacích skúšok - 8-ročné gymnázium

          • Výsledková listina do 1. ročníka 8-ročného gymnázia pre školský rok 2017/2018 (pdf)

            Zápis prijatých uchádzačov na štúdium do 8-ročného gymnázia sa uskutočni dňa 17. mája 2017 od 7.30 hod. do 15.00 hod. v miestnosti - riaditeľňa - č. dv. 109 - prízemie. Zákonný zástupca prinesie na zápis zápisný lístok vydaný základnou školou, rozhodnutie o prijatí a občiansky preukaz.

            V Topoľčanoch 11. mája 2017

          • Účelové cvičenie

          •  09. mája 2017

            Účelové cvičenie tried I.A, I.B, I.C a I.D– 7.45 – 12.15 – 6 hodín

            Účelové cvičenie tried I.OG, II.OG, III.OG, IV.OG – 8.00 – 11.45 – 5 hodín

            Pedagogický dozor: predmetová komisia TSV

          • Oznam pre rodičov uchádzačov a uchádzačov o štúdium pre školský rok 2017/18

          • Oznamujem  rodičom  uchádzačov a uchádzačom  o štúdium  pre školský rok 2017/18  nasledujúce informácie:

            • výsledky  celoslovenského  Testovania  9 sme obdržali  dnes  piatok  28.04.2017;
            • 31  uchádzačov   získalo  v oboch testovaných   predmetoch súčasne  úspešnosť 90 % a viac – títo uchádzači sú podľa zákona č. 245/2008 Z.z.  o výchove a  ... prijatí bez konania prijímacej skúšky. Rozhodnutia o ich prijatí boli odoslané dnešnou poštou. Zápis takto prijatých uchádzačov bude  piatok 05.05.2017 od 07.30 h. – do 15.00 h.
            • uchádzačom o štúdium, ktorí nezískali takúto úspešnosť, boli dnešnou poštou odoslané pozvánky  na prijímacie skúšky v 1. termíne (09.05.2017) a v 2. termíne (11.05.2017) budú odoslané utorok 02.05.2017;
            • ostatné informácie budú zverejňované priebežne.

             

            V Topoľčanoch  28.04.2017, Mgr. Viera Dzurejová, riaditeľka školy

          • Úspešne reprezentovali našu školu

          • Na KK GO 24. 3. 2017 na Gymnáziu J. Kráľa v Zlatých Moravciach z 10 žiakov Gymnázia v Topoľčanoch boli najúspešnejší v kat. B Monika Novotná z I.B (získala 3. miesto), v kat. CD Dávid Pukanec z III.D (získal 1. miesto), v kat. Z Dávid Meluš z III.A (získal 3. miesto). Dávid Pukanec v CK GO v Košiciach 21. – 23. 4. 2017 bol ako úspešný riešiteľ na 8. mieste.

          • Lyžiarsky kurz Donovaly

          • Aj tento školský rok vďaka štátnej dotácii 150 € bol vysoký záujem o lyžiarsky kurz. Zorganizovali sme 2 turnusy. V prvom 23.01.2017 – 27.01.2017 sa zúčastnili triedy I.A, B  a V. OG   v počte žiakov 55.    

            Pedagogicky zabezpečili :  vedúci kurzu Mgr. M. Pavlík,  inštruktori: Mgr. V. Peterka, Mgr. M. Pavlíková,  Mgr. K. Bakičová, Mgr. Z. Goga, nočný dozor: Mgr. M. Pavlík

            V druhom turnuse 06.03.2017 – 10.03.2017 sa lyžiarskeho kurzu zúčastnili triedy I.C, D a III.OG v počte žiakov 63. 

            Vedúci kurzu Mgr. M. Pavlík,  inštruktori: Mgr. Z. Goga, Mgr. V. Peterka,  PaedDr. P. Mada, Mgr. Bakičová K. , nočný dozor:  Mgr. I. Rybanský.

            Ubytovanie  v penzióne Limba, sa nám veľmi páčilo. (zariadenie navštevujeme už tradične). Snehové podmienky počas oboch kurzov boli veľmi dobré, lyžovali sme v strediskách Záhradište a tí lepší lyžiari v stredisku Nová Hoľa.

  • Fotogaléria

    • Vianočná burza, 20. december 2019
    • Adventný veniec, 19. december 2019
    • Biblia na cestách, 13. december 2019
    • Maratón písania listov, 13. december 2019
    • Svätý Mikuláš, 6. december 2019
    • Výstava k Nežnej revolúcii, 6. december 2019
    • Retro deň, 19. november 2019
    • Žiacke vedecké sympózium, 27. november 2019
    • DOD, 27. november 2019
    • Imatrikulácia, 13. november 2019
    • Exkurzia Carnuntum
    • EURÓPSKY DEŇ ŠPORTU 2019
  • Staňte sa naším fanúšikom